O autorze

Jestem Janek. Jestem młodym facetem, z wykształcenia jestem informatykiem i pracuję jako programista. Lubię sport (rolki, Koluchstyl, akrobatyka, bieganie), psychologię i socjologię, bo zachowania ludzi i ich motywacje są niezwykle ciekawe. Lubię także próbować różnorodnych nowych rzeczy, czy to zajęć plastycznych, artystycznych, żonglowania, czy układania pasjansa.

Jestem wielokrotnym Mistrzem Polski Koluchstyl w kategorii wagowej do 74 kg. Przez dwa lata pracowałem, jako instruktor jazdy na rolkach. Jestem jednym z założycieli Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego i Nightskating Białystok, czyli nocnych przejazdów rolkarzy ulicami Białegostoku.

Działałem w Akademii Przyszłości, gdzie pomagałem dzieciakom kształtować swoją samoocenę i dostrzegać mocne strony. Działałem także w pionie marketingu Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, gdzie skupialiśmy się na popularyzacji obu akcji poprzez różne wydarzenia i komunikację internetową, a także współpracę z różnymi podmiotami.

Od końca podstawówki jestem na diecie wegetariańskiej. Jest to na ten moment swego rodzaju sprzeciw wobec warunków, jakie mają zwierzęta w hodowlach. Nie popieram ślepego dążenia do zysku i pieniądza bez myślenia o skutkach swoich działań.

W swoich poglądach staram się być zrównoważony. Jeśli jesteś zwolennikiem jakiejkolwiek „jedynej słusznej prawdy” to możesz widzieć mnie jako wroga. Uważam, że prawda leży gdzieś pośrodku i najpierw należy być człowiekiem dla innego człowieka, a swoje wartości mieć cały czas z tyłu głowy.