Cel bloga

W czasie swojego istnienia na świecie zauważyłem, że większość naszego życia składa się z walki. Walki o przetrwanie, walki o dobry byt, zarobki, walki o wartość. Walki z samym sobą i walki z innymi. Walki o kobiety i walki o szacunek. Walki o lepsze jutro bądź zabawne dzisiaj. Walki z sobą o to, czy lepiej zachlać dzisiaj i się super bawić, czy jednak trochę odpuścić i zrobić coś konstruktywnego jutro. Cały czas walczymy i podejmujemy decyzje, kształtujące nasze życie. Póki tego nie zaakceptowałem, nie byłem w stanie żyć tak, jak tego chcę.

Jeśli chodzi o bloga, na ten moment chciałbym pomóc czytelnikom walczyć z wpojonymi w nas schematami przez społeczeństwo, kościół, czy media. Z tym, że jest tylko jeden słuszny schemat, który powinien budować nasze życia. Że powinniście jedno, czy drugie. Oczywiście sam pokażę inny schemat, ale jednocześnie będę zachęcać do tego, żeby samemu wybierać to co uważamy za słuszne. Na pewno chcę się podzielić też kwestiami, które swego czasu były dla mnie odkryciami.

Najlepsze w walce jest to, że każdy może sam wybrać o co walczy i dostosować swoje działania do tego, jak wygląda jego życie w danym momencie.

Ja chcę walczyć o lepsze jutro dla świata. Nie jestem w stanie tego zrobić w żaden sposób, jeśli chodzi o cały świat, ale czasami wystarczy zmiana życia jednej osoby, żeby zmienić jej świat. Czasami wystarczy jeden uśmiech, aby komuś poprawić dzień, czasami wystarczy krótka rozmowa, żeby kogoś uratować. I nie będziesz o tym wiedział, ale świat będzie lepszy. A przynajmniej w to wierzę.

Pamiętajcie o jednym:

Życie jest walką, ale to Ty wybierasz o co walczysz.